banner isbank

Satranç Haberleri

II.MUĞLA VALİLİK KUPASI ELO SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI.

FB IMG_1546805365907
TC Muğla Valiliği,Muğla GHSİM, TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 05 - 06 Ocak 2019 tarihleri arasında Menteşe Kafaca Mahallesi Bahçeşehir Koleji çok amaçlı salonunda "II.Muğla Valilik Kupası Elo Satranç Turnuvası" düzenlendi. 6 tur sonucunda genel ilk üç sporcuya Kupa ile Bisiklet, 4-10.cu sporculara derece madalyası verildi. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyalarını,Muğla Vali Yardımcısı Rıza Dalan, Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman ,Muğla Bahçeşehir okulları müdürü Ali Ertaş,TSF Muğla il Temsilcisi Ahmet Murat Yenici,TSF Menteşe/Ula Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi Barış Öztürk ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.
Dereceye Giren Sporcular :
A Kategorisi : 1.Onat Uğur Aslan 2.Hakan Turgut 3.Mehmet Yıldız    
B Kategorisi : 1. Selim Karabulut 2.Bora Özgen 3.Atilla Çağatay Türkmen      
C Kategorisi : 1. Kağan Torun 2.Kaan Vardar 3.Ege Pakkan      
D Kategorisi : 1.Alperen Onay 2.Arda Kadiroğlu 3.Muhammed Giray Avcı 
KATEGORİLER: A KATEGORİSİ   B KATEGORİSİ   C KATEGORİSİ   D KATEGORİSİ    
TURNUVA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

2019 MUĞLA KADINLAR İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

48971497 1072974019540514_693536119068819456_n
Muğla GHSİM, TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 29 - 30 Aralık 2018 tarihleri arasında Menteşe Yenice Mahallesi İlköğretim okulu çok amaçlı salonunda "2019 Muğla Kadınlar il Birinciliği Satranç Turnuvası" düzenlendi. 5 tur sonucunda genel ilk üç sporcuya kupa, 4-10.cu sporculara derece madalyası verildi. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyalarını, Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ ,TSF Muğla il temsilcisi Ahmet Murat YENİCİ, Yenice İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Okan ÇINAR, TSF Menteşe temsilcisi ve turnuva başhakemi Barış ÖZTÜRK ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.
Dereceye giren sporcular: Elif Buse ŞATIR Şampiyon oldu 2.Gazel BOZOĞLU 3. Sıla Eylül TÜRKOĞLU                                      TURNUVA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ   TURNUVA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

DALAMAN BELEDİYESİ DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ SATRANÇ TURNUVASI

ENG
 Küresel Görme Engelliler Derneği ile Dalaman Belediyesinin ortaklaşa organize ettiği Dünya Engelliler Günü satranç Turnuvası başladı. 
  Eşlendirme ve sonuçlar için;

 A Kategorisi için tıklayınız.

 B Kategorisi için tıklayınız.

 10 Yaş için tıklayınız.

 8 Yaş için tıklayınız.

 7 Yaş için tıklayınız. 

ANTALYA'YA KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI'NA GİDECEK SPORCULARIMIZ İÇİN DUYURU

ustresim
   2019 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası ve Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası'na gidecek sporcularımızın velileri  ve antrenörleriyle 05 Ocak 2019 Bahçeşehir Koleji Konferans Salonunda toplantı yapılacaktır.
Gündem:
1) Veli Bilgilendirilmesi
2) Antalya Yaş Grupları Bilgilendirmesi
3) Sporculara FIDE Kuralları Bilgilendirmesi
Doldurulması Gereken Evraklar;
pdfSPOR_KAFİLESİ_SEYAHAT_YÖNERGESİ.pdf
docKENDİ İMKANLARIYLA SEYAHAT EDECEK18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN.doc
DİKKAT!!! Antalya'da Küçükler/Yıldızlar Şampiyonalarına katılacak sporculamızın valilik onaylarının alınması için  evraklarını eksiksiz bir şekilde 05 Ocak 2019 tarihi saat 17.00'ye kadar TSF Muğla Menteşe ve Ula İlçe Temsilcisi ve Kafile Başkanı Barış ÖZTÜRK'e (05327349983) teslim etmeleri gerekmektedir.

2019 TÜRKİYE KUPASI MUĞLA İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

48360148 2073506772714562_1557951231450677248_n
Muğla GHSİM, TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 15 - 16 Aralık 2018 tarihleri arasında Muğla Öğretmenevi salonununda "2019 Türkiye Kupası Muğla il Birinciliği Satranç Turnuvası" düzenlendi. 6 tur sonucunda genel ilk üç sporcuya kupa, 4-10.cu sporculara derece madalyası verildi. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyalarını, Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Serkan ÖÇALMAZ ,TSF Menteşe temsilcisi ve turnuva başhakemi Barış ÖZTÜRK ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.Dereceye giren sporcular: Şampiyon Onat Uğur ASLAN oldu 2.Ufuk SUZAN 3. Gülden POSTOĞLU    TURNUVA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN    TURNUVA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Alt Kategoriler