banner isbank

Satranç Haberleri

MENTEŞE BELEDİYESİ CUMHURİYET BAYRAMI SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

 20181014 19384020181014 193432Menteşe Belediyesi Cumhuriyet Bayramı SatrançTurnuvası, 13 -14 Ekim 2018 tarihleri arasında Muğla Konakaltı Kültür  Merkezinde çok güzel bir ortamda gerçekleştirildi.
Toplam üç kategoride yarışan sporcular gerçekleşen ödül töreninde kupa ve madalyalarınakavuştular.
Sporcu, Antrenör ve velilerinin de katılımıyla gerçekleşen ödül töreninde kategorilerinde ilk üç dereceye giren sporcuların kupa,4-10. olan sporcuların madalyalarını TSF Menteşe temsilcisi ve turnuva başhakemi Barış Öztürk ile Menteşe Belediyesi Spor sorumlusu Ahmet Niyazi Çağlar  tarafından verildi.
Dereceye giren sporcular :
A Kategorisi Sampiyonu : 1.Ahmet Yamaç
B Kategorisi Sampiyonları :1.İbrahim Muhammed Öztürk  2. Serkan Gülen 3. Ibrahim Kızıl 
2011 ve 2012 Doğumlu Sporcuların Sampiyonları: 1.Arda Kadiroğlu 2.Nurislam Bayanbay 3.Halit Buğra Işık oldular. Sporcularımızı tebrik ediyoruz.                                              TURNUVA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 4. GELENEKSEL CUMHURİYET KUPASI SATRANÇ TURNUVASI

IMG-20181002-WA0000
4._MUĞLA_BÜYÜKŞEHİR_BELEDİYESİ_CUMHURİYET_KUPASI_ELO_SATRANÇ_TURNUVASI_YÖNERGESİ

Red Bull Chess Masters Turnuvaları Başlıyor !!!

redbull.2018.0034 chess masters 500x300pxmansetTürkiye Satranç Federasyonu ve Red Bull ortaklığı ile dünyada ilk olacak bir organizasyon gerçekleştiriliyor ve dev bir turnuvalar serisi başlıyor.

Ülkemizdeki 15 yaş ve üzeri tüm aktif lisansı sporcuların ücretsiz olarak katılabileceği Red Bull Chess Masters turnuvalar serisinin seçmeleri online yıldırım, finali ise rapid tempoda oynanacak.

Seçmeler Türkiye'nin 7 bölgesinde, her gün farklı bir bölgenin seçme turnuvası olarak ve Premium Chess tarafından bu turnuvalar için özel olarak tasarlanan online satranç platformunda yapılacak.

7 bölgede gerçekleşen online elemelerin ardından, kendi bölgelerinde ilk üç sırayı alan sporcular ve en iyi kadın sporcular 4 kişilik bölge takımlarını oluşturacaklar ve büyük final için İstanbul’da buluşacaklar.

Turnuva serisinde hem online bölge yarışmasında hem de finalde dereceye giren takımlara Red Bull tarafından çeşitli maddi ve ayni ödüller verilecek.

Bölge elemeleri 08 Ekim'de başlayacak ve 18 Ekim'de son bulacak. Büyük final ise 20 Ekim'de İstanbul’da çok özel bir mekan ve farklı bir formatta gerçekleşecek.

Tüm sporcularımızı seçmeler için kayıt yapmaya ve turnuvalarda yer almaya davet ediyoruz.

Turnuva Sayfası 

İletişim:  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MUĞLA KÖYCEĞİZ ADAY HAKEM KURSU VE HAKEM GELİŞİM SEMİNERİ

Muğla'nın Köyceğiz İlçesi Atatürk Ortaokul'nda 28 Eylül 2018 cuma günü  saat  16.00 ' da başlayacaktır.Cumartesi ve pazar günlerinin programı Kurs Eğitmeni Emin Yasa ALTUN tarafından aynı gün açıklanacaktır.
Kursa başvurular gerekli ücretin yatırılması ve belgelerin tamamlanması ile cuma günü saat 15.00 a kadar yapılabilir.
TSF Muğla İl Temsilciliği
5307706548 / 5053123400
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

MUĞLA İLKÖĞRETİM HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI TAMAMLANDI

42421101 1955396664525574_7846024622582530048_nMuğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve TSF Menteşe Satranç İlçe Temsilciliği’nin işbirliği ile düzenlenen‘Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası’, Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nde 22-23 Eylül 2018 tarihleri arasında yapıldı.
Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve TSF Menteşe Satranç İlçe Temsilciliği’nin işbirliği ile düzenlenen ‘Muğla İlköğretim Haftası Satranç Turnuvası’, Muğla Uluslararası Gençlik Merkezi’nde 22-23 Eylül 2018 tarihleri arasında yapıldı.
6 tur sonucunda ilk üçe giren sporculara kupa, 4.-10. Olan sporculara derece madalyası verildiği turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyaları ,Muğla Menteşe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Paçalı ile TSF Menteşe ilçe temsilcisi ve Turnuva başhakemi Barış Öztürk, Turnuva başhakem yardımcısı M.Emin Kocakaplan tarafından verildi.
Dereceye Girenler :
A Kategorisi : 1.Tuna Gürgüç 2. Mustafa Kasım Çoban 3. Serkan Gülen
B Kategorisi : 1. Süleyman Arda Kabadayı 2.Alperen Özcan 3. Utku Arık
C Kategorisi : 1.Hasan Öner Uzun 2Enes Mert Işık 3.Batuhan Sütçü
D Kategorisi : 1.Furkan Celal Acar 2. Arda Kadiroğlu 3. Ural Ege Vural                                                                                        TURNUVA DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN A -B KATEGORİSİ   C KATEGORİSİ   D KATEGORİSİ                                              TURNUVA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYIN

Alt Kategoriler