banner isbank

Turnuva Haberleri

Seydikemer 10 Kasım Ata’yı Anma Satranç Turnuvası

s10K2022tr
İlçemizde 26-27 Kasım 2022 tarihlerinde Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Kapalı Spor Salonunda, Seydikemer Belediyesinin katkılarıyla Seydikemer Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve TSF Seydikemer İlçe Temsilciliği tarafından organize edilen Seydikemer 10 Kasım Ata’yı Anma Satranç Turnuvası tamamlandı
40 sporcunun katılımıyla başlayan turnuvada sporcularımız, A-Açık, B-12 Yaş ve Altı, C-10 Yaş ve Altı, D-8 Yaş ve Altı olmak üzere 4 kategoride yarıştı.

Devamını oku...

Köyceğiz Temmuz Ayı Satranç Turnuvası

odul_toreni_2022sb  
     30-31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Köyceğiz Temmuz Ayı Satranç Turnuvası B Kategorisine dahil olan 31 Sporcunun katılımıyla başlayıp sorunsuzca tamamlandı. Turnuvanın Direktörlüğünü ve Başhakemliğini Sedat AKSOYun yaptığı , Başhakem Yardımcısı Cengiz ŞATIR ve Hakemler; İrfan DOĞAN, Kadri NALBANTOĞLUnun yönetiminde Köyceğiz İmam Hatip Ortaokulu Salonunda yapıldı.
   Gözlemciliğini TSF Köyceğiz İlçe Temsilcisi Atilla GÜLERin yaptığı turnuvanın bitiminde yapılan törende ilk on dereceyi elde eden sporculara; Köyceğiz Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünden Spor Uzmanı Adem KIRAÇ, TSF Ortaca İlçe Temsilcisi Cengiz ŞATIR, TSF İl Hakemi İrfan DOĞAN ve TSF İl Hakemi Kadri NALBANTOĞLU madalyalarını verdi.
   Turnuvaya katılan öncelikle tüm sporculara ve yakınlarına sabırlarından dolayı; TSF Muğla Satranç İl Temsilcisi Ahmet Murat YENİCİ ye ve TSF Muğla Satranç İl Hakem Kurulu As Başkanı Salih GÜZELe katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

İlk 10a Girmeyi Başaran Sporcular:
1. Ömer Melih KOCAKÖSE
2. Osman BİNEK
3. Yaşar BARKIN
4. Mustafa TOKMAK
5. Kadir ÇAKIR
6. Deniz İsmail KALENDER
7. Çağan Derin YAŞLI
8. Kaan MUTLU
9. Kaan ERTÜRK
10. Toprak Efe AKÇAM


B Kategorisi turnuva sayfası için lütfen tıklayınız. 
Turnuva fotoğrafları için lütfen tıklayınız.

6. MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ CUMHURİYET KUPASI BAŞLADI

6. Geleneksel Muğla Büyükşehir Belediyesi Satranç Turnuvası iki kategoride toplam 65 sporcunun katılımı ıle Köyceğiz Atatürk Spor Salonunda başladı.  

A Kategorisi turnuva sayfası için lütfen tıklayınız.

B Kategorisi turnuva sayfası için lütfen tıklayınız.

FETHİYE TURNUVA YER DEĞİŞİKLİĞİ!!

duyuru -_Kopya
 3-4 Mart Tarihlerinde Fethiye ilçemizde yapılacak olan Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası Vali Recai Güreli İlkokuluna alınmıştır.