banner isbank

Satranç Haberleri

2019 KULÜPLER VE KÜÇÜKLER - YILDIZLAR TAKIM LİSTELERİ

 Kulüplerimizin ,U12 ve U18 Genel ve Kız Takımlarının  Listeleri yayınlanmıştır. Yayınlanan ana listeler için teknik kurula itiraz süresi 19.03.2019 Pazartesi Saat 17:00'de sona erecektir. İtiraz adresi  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "

KULÜPLER                                                                        

xlsmula_svire_Sistemi_11tkm5tur_Takim_listesi.xls 

KÖYCEĞİZ GRUBU                                                             MENTEŞE GRUBU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  'dir.KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR TAKIM LİSTELERİ

KÖYCEĞİZ

xlsU12_K-ciftberger_MULA-KYCEZ_Takim_listesi.xls           xlsU12_K-ciftberger_MULA-MENTEE_Takim_listesi.xls

xlsU18_G-ciftberger_MULA-KYCEZ_Takim_listesi.xls                   xlsU12-G-ciftberger_MULA-MENTEE_Takim_listesi.xls

xlsU18_K-ciftberger_MULA-KYCEZ_Takim_listesi.xls           xlsU18_G-ciftberger_MULA-MENTEE_Takim_listesi.xls 

                                                                                       xlsU18_K-ciftberger_MULA-MENTEE_Takim_listesi.xls

FETHİYE GRUBU

xlsU12_G_ciftberger_MULA-FETHYE_Takim_listesi.xls  xlsU18_K-ciftberger_MULA-FETHYE_Takim_listesi.xls  

xlsU18_G-ciftberger_MULA-FETHYE_Takim_listesi.xls      xlsU12_K-ciftberger_MULA-FETHYE_Takim_listesi.xls











MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 18 MART ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA ELO SATRANÇ TURNUVASI BAŞLIYOR

FB IMG_155256048005420190317 200527
20190317 200509IMG 20190317_204700_521

Muğla Büyükşehir Belediyesi 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma  Elo Satranç Turnuvası Tamamlandı !!!

Muğla Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen ‘’ Muğla Büyükşehir Belediyesi 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma  Elo Satranç Turnuvası ’’ Köyceğiz Kapalı Spor Salonunda TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe/Ula/Köyceğiz  İlçe Temsilcilikleri  tarafından 16 - 17 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlendi.

6 ve 7 tur sonucunda genel ilk üç sporcuya Kupa ile , 4-10.cusporculara hatıra madalyası verildi. Ayrıca dereceye giren sporculara da Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Tablet ödülü hediye verildi.Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyalarını,  Muğla Büyükşehir Belediyesi   Kültür Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Özgür Akdağ, Muğla Büyükşehir Belediyesi  Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ibrahim Cumhur Sirkeci,TSF Muğla il Temsilcisi Ahmet Murat Yenici, TSF Menteşe/Ula Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi Barış Öztürk ,TSF Köyceğiz ilçe Temsilcisi Atilla Güler, TSF Fethiye ilçe Temsilcisi Ünat Sayın,TSF Seydikemer ilçe Temsilcisi Gökçe Mermer ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.

Dereceye Giren Sporcular :

B KATEGORİSİ : 1.İrada Zeynallı 2. İsa Emre Karaburun 3. Mihriban Hekimoğlu
B KATEGORİSİ DETAYLARI

C KATEGORİSİ :  1.Reyhan Türkoğlu  2.Poyraz Ege Erdik  3.Furkan Toktan

C KATEGORİSİ DETAYLARI  TURNUVA RESİMLERİ İÇİN TIKLAYINIZ CANLI YAYIN İÇİN PGN 1 2 3 4 5 6

Muğla Büyükşehir Belediyesi 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma  Elo Satranç Turnuvası Tamamlandı !!!

Muğla Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen ‘’ Muğla Büyükşehir Belediyesi 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma  Elo Satranç Turnuvası ’’ Köyceğiz Kapalı Spor Salonunda TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe/Ula/Köyceğiz  İlçe Temsilcilikleri  tarafından 16 - 17 Mart 2019 tarihleri arasında düzenlendi.

6 ve 7 tur sonucunda genel ilk üç sporcuya Kupa ile , 4-10.cusporculara hatıra madalyası verildi. Ayrıca dereceye giren sporculara da Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Tablet ödülü hediye verildi.Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara kupa ve madalyalarını,  Muğla Büyükşehir Belediyesi   Kültür Turizm ve Spor Dairesi Başkanı Özgür Akdağ, Muğla Büyükşehir Belediyesi  Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ibrahim Cumhur Sirkeci,TSF Muğla il Temsilcisi Ahmet Murat Yenici, TSF Menteşe/Ula Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi Barış Öztürk ,TSF Köyceğiz ilçe Temsilcisi Atilla Güler, TSF Fethiye ilçe Temsilcisi Ünat Sayın,TSF Seydikemer ilçe Temsilcisi Gökçe Mermer ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.

Dereceye Giren Sporcular :

B KATEGORİSİ : 1.İrada Zeynallı 2. İsa Emre Karaburun 3. Mihriban Hekimoğlu

www.chess-results.com/tnr423029.aspx?lan=8&art=1&rd=6&flag=30

C KATEGORİSİ :  1.Reyhan Türkoğlu  2.Poyraz Ege Erdik  3.Furkan Toktan

www.chess-results.com/tnr423025.aspx?lan=8

2019 KULÜPLER İL YÖRE VE KÜÇÜKLER YILDIZLAR TAKIM SATRANÇ TURNUVALARI BAŞLIYOR.

2019 yılı Kulüpler İl Yöre Muğla  Birinciliği Satranç Turnuvası ile Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Muğla İl Birinciliği takvimi aşağıdaki gibidir.İlgililere duyurulur.

KULÜPLER 2019

24 Mart 2019  saat 13:00 1.Tur

25 Mayıs 2019 saat 11:00 2.Tur , saat 16:00 3 Tur

26 Mayıs 2019 saat 10:00 4.Tur , saat 15:00 5.Tur

KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR 2019

6-7 Nisan 2019 tarihlerinde yapılacaktır.

TSF Muğla İl Temsilciliği

GÜNCELLENMİŞ 2019 YILI MUĞLA SATRANÇ İL FAALİYET PROGRAMI

         Sayın veliler, sevgili sporcular ve değerli antrenör arkadaşlar, 2019 yılı boyunca yapacağımız tüm faaliyetler ekteki programda yer almaktadır.Lütfen programı dikkatle takip ediniz.
                                                                                                                         TSF Satranç Muğla  İl Temsilciliği

xls2018_2019_MUGLA_ETKNLK_PROGRAMI_.xls

Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları

20190305 18470120190305 185712
Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri Takım Turnuvaları 8 farklı kategoride sona erdi.2019 Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları toplam 91 takım katılımı ile sona erdi.Muğla GHSİM, Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü,TSF Muğla il Temsilciliği ve TSF Menteşe İlçe Temsilciliği tarafından 04-05 Mart  2019 tarihleri arasında  Yatağan Kapalı Spor Salonunda " Muğla Okul Sporları Mahalli Yarışmaları, Minikler, Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Kategorileri takım turnuvaları  Satranç Turnuvası" düzenlendi.  Kategorilerinde ilk dört  sırayı alan takımlara Kupa ve Başarı Belgesi,sporcularına da başarı belgesi verildi. Turnuva sonunda yapılan ödül töreninde, sporculara Kupa ve Başarı Belgesini ,Muğla Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman , Yatağan Gençlik Spor İlçe Müdürü Kamuran Adalı    ,TSF Muğla il Temsilcisi Ahmet Murat Yenici,TSF Menteşe/Ula Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi Barış Öztürk ve Turnuva hakemleri  tarafından verildi.
Dereceye Giren Takımlar ;
MİNİKLER KIZLAR
1.MİLAS AĞAÇLIHÖYÜK ERTUĞRUL MENTEŞE İLKOKULU A TAKIMI   2.ÖZEL MİLAS ÖZGE İLKOKULU
3. MİLAS AĞAÇLIHÖYÜK ERTUĞRUL MENTEŞE İLKOKULU B TAKIMI   4.BODRUM GÖLKÖY AHMET NACİ COŞKUNOĞLU İLKOKULU
MİNİKLER GENEL
1.MİLAS SAKARYA İLKOKULU A TAKIMI   2.BODRUM ÖZEL MARMARA İLKOKULU
3.ÖZEL ORTACA BAHÇEŞEHİR İLKOKULU   4.DATÇA KAZIM YILMAZ İLKOKULU
KÜÇÜKLER KIZLAR
1. MİLAS AĞAÇLIHÖYÜK ERTUĞRUL MENTEŞE ORTAOKULU A TAKIMI   2.MARMARİS BELDİBİ SITKI ZARALI ORTAOKULU 
3.KÖYCEĞİZ ATATÜRK ORTAOKULU A TAKIMI   4.ÖZEL ORTACA FİNAL ORTAOKULU
KÜÇÜKLER GENEL
1.MİLAS SAKARYA ORTAOKULU A TAKIMI   2.ÖZEL BODRUM BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU
3.ÖZEL MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM ORTAOKULU   4.ÖZEL ORTACA ÇÖZÜM ORTAOKULU
YILDIZLAR KIZLAR
1.ÖZEL ORTACA FİNAL ORTAOKULU   2.MİLAS SAKARYA ORTAOKULU
3. MİLAS AĞAÇLIHÖYÜK ERTUĞRUL MENTEŞE ORTAOKULU A TAKIMI
4.KÖYCEĞİZ ATATÜRK ORTAOKULU
YILDIZLAR GENEL
1. MİLAS AĞAÇLIHÖYÜK ERTUĞRUL MENTEŞE ORTAOKULU A TAKIMI
2.ÖZEL FETHİYE HATEM ORTAOKULU   3.ÖZEL ORTACA BAHÇEŞEHİR ORTAOKULU
4. ÖZEL MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM ORTAOKULU
GENÇLER KIZLAR
1.KÖYCEĞİZ FEN LİSESİ    2.MİLAS GÜREL LÖK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
3.MARMARİS İÇMELER HALİT NARİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
4.KÖYCEĞİZ YÜKSEKKUM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
GENÇLER GENEL
1.MUĞLA 75.YIL FEN LİSESİ   2.MUĞLA GAZİ ANADOLU LİSESİ   
3.FETHİYE FATİH ANADOLU LİSESİ   4.MUĞLA ANADOLU LİSESİ A TAKIMI

Alt Kategoriler