banner isbank

Piri Reis'te Madalya Coşkusu

pic006      Piri Reis'te iki gün süren satranç şöleni Miniklerin madalya heyecanıyla doruğa ulaştı. 80sporcunun mücadele ettiği Minikler kategorisindeki bütün sporculara madal dağıtılırken, kategorisindeki bütün maçları kazanan Doğaç Fevzi MADEN, uzaktan kumandalı arabanın da sahibi oldu. bu kategoride ikinciliği Adalet CAN, üçüncülüğü Batıkan Aybey AKIN aldılar.
      Büyük çekişmenin yaşandığı ve 68 sporcunun yarıştığı küçüklerde şampiyon son maçta belli oldu. Son tura 5 puanla birinci sırada giren Ilgar TAMER'İ yenen Ozan Tuna YAKAR ilk sırayı alarak MP5 çalar kazanırken, ikinci sırayı Adnan Erdem TEPEDÜZÜ, üçüncü sırayı da Canan NALBANTOĞLU aldı.
pic004     Yıldızlar kategorisinde ise son tura beraberlikler damgasını vurdu, ve averajla Kerem AKTAŞ birinci olurken, Emre GÜNEŞ ikinci, Hüseyin Can KOÇAK da üçüncü oldu.
     Küçükler ve Yıldızlar kategorilerinde ilk üç sırayı alan sporculara MP çalar hediye edilirken yarışmayı ilk 15 sırada tamamlayan sporculara da madalya verildi.
     Turnuvanın bitiminde sporculara madalya ve hediyeleri törenle verilirken, sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr Burhanettin HACICAFEROĞLU, Piri Reis İlköğretim Okulu Müdürü Nuri İLERİ, VE Spor Uzmanı Mutlu UZUN tarafından verildi.
     Final sıralamalar ve ödül töreni fotoğrafları için...
zippirireis_final.zip
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase