banner isbank

MARMARİS KARYA-II KAPALI IM NORM SATRANÇ TURNUVASI SONA ERDİ

IMG 20180902_175010_910_1Marmaris Karya-II Kapalı IM Norm Satranç Turnuvası, Marmaris-Içmeler Turizm Meslek Yuksekokulu Otelinde, 29 Ağustos-02 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Başhakemliğini IA Atilla Gürmen ve Organizatörlüğünü Barış Öztürk’ün yaptığı turnuvada; FM Emre Emin Dedebaş, FM Enes Tanrıverdi, FM Doğa Boran Şahin, Batu Angun ve Akın Kızılkuş olmak üzere beş sporcumuz norm için mücadele ettiler.
Marmaris Karya-II Kapalı IM Norm turnuvasında ülkemizin başarılı sporcularından FM Emre Emin Dedebaş'dan sevindirici bir haber geldi. 10 turluk turnuvayı 5,5 puan alan sporcuların IM normu alacağı turnuvada, dokuzuncu turun ardından IM unvanını almayı kesinleştiren FM Emre Emin Dedebaş, son tur rakibi Özbekistan asıllı Alihan Guseynov ile berabere kalarak, 10'da 5 puan, 2440 rating performans ve +23 ELO ile kariyerindeki ikinci IM normunu almaya hak kazandı. Sporcumuz ilk normunu Vienna Chess Open 2016 Group A'da 16 - 23 Ağustos 2016 tarihleri arasında almıştı. 
Bu norm ile IM unvanı için gerekli 3 normdan ikincisini almayı başaran sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Sporcumuz FM Emre Emin Dedabaş IM unvanına erişebilmek için artık sadece son norma ihtiyaç duyuyor. 

Tüm sporcularımıza bundan sonra oynayacakları turnuvalarda başarılar dileriz.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnvası Kayıt Sayfası


Banner - Market

tsf market_ban

Bilgi Sistemleri

banner ulusal
banner lisans
banner ukd
banner mavikale2
banner turkbase